Moje služby:

Systemické konstelace

Pomáhám zviditelnit souvislosti a příčiny nerovnováhy v systémech a vztazích klientů, a citlivým způsobem je nechávám jejich rovnováhu opět najít.

Zprostředkovávám klientům hluboké porozumění a řešení v mnoha situacích, včetně partnerských či pracovních vztahů, osobního rozvoje a zdravotních problémů. 

Pracuji se skupinami i individuálně. 

Kraniosakrální ošetření

Pomáhám tělu znovu nalézt rovnováhu a napojit se na svou moudrost.

V ošetření jemným dotykem podporuji hluboké uvolnění, které umožňuje aktivovat samoléčebné procesy těla.

Klientům zprostředkovávám harmonizující prožitky na fyzické i psychické úrovni.

Reference:

„Luboš tvoří laskavou atmosféru s pevnými hranicemi.“

Líbí se mi, že Luboš a jeho způsob vedení konstelací je hodně při zemi. Žádné přehnané teatrální scény, ale rychlé a akční sebepoznání, které má téměř okamžitý efekt na realitu. A to mě na tom baví. Navíc Luboš tvoří laskavou atmosféru s pevnými hranicemi. To prostě chceš.

Katka 

„Bylo znát, že v kruhu vládne důvěra.“

Je mi moc sympatické, s jakou jistotou, klidem a rozhodností Luboš konstelace vede. Práce s ním je hluboká, účinná a zároveň bezpečná. Hned na začátku na mě udělalo dojem, jak byli všichni otevření a sehraní. Bylo znát, že v kruhu vládne důvěra a sounáležitost a že Lubošovi se daří dlouhodobě přinášet duchovní/duševní práci, která pomáhá žít šťastnější a kvalitnější život. A to je pro mě výsledek, který mluví za všechno:)

Martina

„Konstelace s Lubošem jsou vždy hlubokým zážitkem.“

Lubošova schopnost vytvořit bezpečné a podporující prostředí, ve kterém se mohli účastníci otevřít a sdílet své pocity a prožitky, byla mimořádná. Jeho schopnost číst dynamiku skupiny a vnímat potřeby jednotlivých osob přispěla k hlubokému porozumění každé konstelace. Konstelace s Lubošem jsou vždy hlubokým zážitkem.

Jan

Luboš Miřatský

Práci s energiemi a tělem se věnuji od roku 2011, kdy jsem se seznámil s metodou reiki. V roce 2019 jsem začal studovat kineziologii One brain, kterou jsem v následujících letech praktikoval. Dále má cesta pokračovala na konstelační výcvik u Jana Bílého. Tato metoda mi natolik učarovala, že jsem přesunul těžiště své práce na ni. Následoval výcvik kraniosakrální biodynamiky, která vrátila mé práci opět těsnější kontakt s tělem.


V současné době tedy tvoří základnu mé práce v Emě tandem systemické konstelace a kraniosakrální biodynamika.
 

Objednávejte se na telefonu 602 160 359

Kontakty:

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail:  info@emapodebrady.cz

Bankovní spojení: 115-2126650227/0100