EMA

Prostor sebepoznání a terapie
Náš týmObjednat se na konzultaci
EMA je bezpečný prostor poskytující kvalitní služby odborných terapeutů a certifikovaných koučů.
 • EMA pečuje o psychické zdraví a řeší psychosomatické otázky.
 • EMA podporuje prevenci duševní rovnováhy a radosti v životě.
EMA poskytuje:
 • Individuální a skupinové terapie
 • Muzikoterapie a arteterapie
 • Koučink pro malé a střední podnikatele
 • Profesní a kariérové poradenství
  EMA pořádá:
  • vzdělávací programy pro dospívající a dospělé pro sebepoznání
  • prožitkové semináře pro osobní rozvoj
  • relaxační a meditační setkání pro výživný odpočinek
  • přednášky pro veřejnost pro prevenci duševního zdraví
  v

  Kdo jsme

  lenkalenkalenka

  Lenka Palmová

  certifikovaný kouč a absolvent terapeutického kurzu metody RUŠ

  Pomáhám měnit životy klientů na příběhy s dobrým koncem. Poskytuji koučink pro živnostníky a podnikatele a léčivou arteterapii. Ve svých konzultacích se nejčastěji věnuji oblasti vztahů mezi mužem a ženou, léčení traumatu a posílení sebedůvěry.

  Klienty učím, jak prakticky používat nejnovější poznatky z neurověd ve svém každodenním životě.

  V EMĚ několikrát do roka pořádám tvořivou dílnu Silový obraz pro posílení dlouhodobých vizí a záměrů, která je otevřená i výtvarným začátečníkům bez talentu.

  Kateřina Hefny

  autorka myšlenky EMA, koučka a arteterapeutka

  V mé práci se snoubí analytický přístup s přirozenou intuicí a smyslem pro rovnováhu. V současné době se věnuji skupinové a individuální konstelační práci a kraniosakrální biodynamice.

  V EMĚ pravidelně pořádám konstelační večery, které jsou otevřené pro začínající i zkušené účastníky a poskytuji ošetření kraniosakrální biodynamikou.

  Luboš Miřatský

  průvodce systemickými konstelacemi

  Reference od našich klientů

  „Je mi moc sympatické, s jakou jistotou, klidem a rozhodností Luboš konstelace vede. Práce s ním je hluboká, účinná a zároveň bezpečná.

  Hned na začátku na mě udělalo dojem, jak byli všichni otevření a sehraní. Bylo znát, že v kruhu vládne důvěra a sounáležitost a že Lubošovi se daří dlouhodobě přinášet duchovní/duševní práci, která pomáhá žít šťastnější a kvalitnější život.

  A to je pro mě výsledek, který mluví za všechno.”

  Martina

  „Od první chvíle našeho on-line setkání jsem měla pocit, jako by Katka seděla vedle mě a tak trochu mi viděla do hlavy. A to v atmosféře absolutní důvěry, uvolnění a bezpečí. Poněkud nekonkrétně jsem jí popsala své potřeby, co mě trápí a Katka se velmi dobře mířenými otázkami dostala až k jádru pudla. Pomohla mi uvidět, přiznat si a pojmenovat to, co je tím skutečným problémem.

  Pomocí intuitivní kresby a jejího následného „rozboru“ mi pomohla změnit úhel pohledu a v celé situaci najít benefity, které mi tahle situace přináší. Mě samotnou by nikdy nenapadlo na věc nahlížet tímto způsobem.

  Pokud vás něco trápí, tak sezení s Katkou vnímám jako skvělou cestu. Uvolníte se, získáte odstup a posunete se směrem, který právě vám vyhovuje. Moc děkuji, Katko, jsem přesvědčená, že to nebylo naše poslední setkání!”

  Petra

  “S Katkou jsem absolvovala sérii konzultací. Dotkly jsme se hlubokých témat mého dětství a pootvíraly dveře, které byly dlouho zavřené. Jeji laskavý přístup, otázky i arteterapie mi umožnily uvědomit si, kde blokuji sebe sama a možnost rozhodnout se mít to jinak.

  Podařilo se mi nastartovat hlubší lásku, pochopení a respekt sama k sobě a vidět se z méně náročného úhlu pohledu. Cítím se lépe a pokračuji v jemném tempu svého života. Díky Katko!”

  Míla

  “Nabídka koučinku s Kateřinou mě zaujala slovem arteterapie. Byla jsem moc zvědavá, jak se to dá s koučinkem propojit. Kateřina má moc milé a empatické vedení a příjemný hlas. Měla jsem připravená různá témata, ale nakonec jsem se rozhodla zeptat ne jedno aktuální, ohledně nejistoty.

  Hned mi navrhla namalovat si ji do obrázku a z mého rychlého náčrtu byla schopná vyčíst opravdu poklady! Bylo to moc zajímavé.

  Byla to opravdu hutná, do poslední minutky využitá konzultace, cítím ji jako velmi efektivní a přínosnou.

  Zároveň je tam hravost, tvořivost a veliké nacítění, bezpečné vedení. Opravdu jsem z toho nadšená a moc se mi to líbilo.“

  Zuzana

  “Nabídka na koučink s Kateřinou přišla ve chvíli, kdy jsem už nějakou dobu balancovala mezi dvěma projekty a výsledkem bylo vyčerpání a neschopnost udělat některá zásadní rozhodnutí. Takže perfektní načasování. Už jen díky tomu, že jsem měla prostor vše, co mě trápí, vyjádřit a nějak zformulovat, přišlo docela dost uvědomění.

  Velmi citlivě jsme došly k tomu, co mě blokuje a získala jsem nástroje, které mohu kdykoliv použít a pracovat s nimi sama. Líbí se mi způsob, jakým Kateřina pracuje. Je velmi profesionální a empatická. Pokud jste v situaci, kdy není tak úplně jasné to světlo na konci tunelu, určitě spolupráci s Kateřinou doporučuji.”

  Hana

  “Od koučování s Katkou uběhl již nějaký čas a tak mohu s nadhledem posoudit, jaký na mě měl proces deseti setkání vliv. Přišla jsem ke Katce dosti rozbitá. Hroutil se mi vztah a pracovní i finanční vyhlídky byly katastrofální.

  Potřebovala jsem najít klid, stabilitu, vyvést z chaosu. Jestli se to povedlo?

  Jistě ne zcela, ale semínka byla zaseta a teď je už na mně, zda jim dovolím vyklíčit. Proces to nebyl jednoduchý, podívat se na sebe a svůj život bez růžových brýlí se mi moc nechtělo, ale marast do jakého jsem se dostala mě k tomu donutil.

  Katka mi pomohla, aby proces proběhl v klidu a míru, bez posuzování a hodnocení. A myslím si, že vliv koučování se bude objevovat i v mé budoucnosti.

  Katka je průvodce, koučování je příležitost a všechno ostatní je už na mně. A možná to je to největší AHA z celého koučování: „Všechno mám ve svých rukou, jen já jsem zodpovědná za svůj život a za to, jak se ke mně druzí lidé chovají a co jim dovolím.“ 

  Martina