Skupinové setkání s lubošem miřatským

Systemické konstelace

Odhal, co je skryté v tvém rodinném, osobním nebo pracovním systému

CenaPřihlásit se
Systemické konstelace pomáhají porozumět skrytému řádu našich vztahů a podporují jejich uzdravování.

Jak to probíhá:
  • Skupinové setkání (maximálně 10 účastníků)
  • Vypnete mysl a podpoříte svoji tvořivost.
  • Malá skupinka, o to větší hloubka a zábava.
  • Meditace pro ještě hlubší propojení s vlastním záměrem.
Nejbližší termíny Systemických konstelací:
  • DEN: neděle 21. září 2023
  • ČAS: 18.00 – 21.30 hod.
  • Online rezervace v rozvrhu nebo zde:

Cena za Systemické konstelace

Před pár lety jsem si uvědomila, že nejsem jen kouč, ale i umělec. Potřebovala jsem tyto dvě vášně – uměleckou tvorbu a osobní rozvoj propojit. A tak vznikl SILOVÝ OBRAZ.

Je to můj autorský program, který jsem vytvořila původně pro své klienty z koučování a terapií na podporu jejich dlouhodobých cílů a záměrů. Dílnu jsem pak otevřela i pro širokou veřejnost a je vhodná pro všechny, kteří věří na zázraky.

Silový obraz má opravdu velkou sílu – však se říká, že jeden obraz vydá za tisíc slov. A je to proto, že ruka se stává perem našich buněk. Proto k nám zpětně Silový obraz velmi silně PROMLOUVÁ. Podprahově se napojuje rovnou na tělo a skrze mocné podvědomé síly působí, aby se realizovaly naše budoucí přání v lehkosti a radosti. Stačí dát jim trochu pozornosti.

A dílna Silový obraz vytváří přesně ten prostor pro soustředěnou pozornost, kterou věnujeme nejen sobě a svému odpočinku, ale i našim přáním. Mým velkým darem je vytvářet prostředí důvěry, kde se klienti mohou cítit bezpečně a společně růst.

V dílně Silový obraz úročím své dlouholeté zkušenosti s klienty v konzultacích.

Pokud hledáte bezpečné prostředí a cítíte volání duše k barvám a zároveň chcete nenásilně posílit svoje životní záměry nebo najít současný zdroj síly, určitě vyzkoušejte Silový obraz jako investici do péče o svou psychickou pohodu.

Luboš Miřatský

průvodce Systemickými konstelacemi

Co říkají účastníci systemických konstelací

“Obraz mě stále nabíjí a připomíná mi ten magický moment, který jsem prožil na dílně. Mám obrazy všech stále před očima a musím říct, že jsou velmi inspirativní. Ještě jednou všem děkuji.“

Hynek

“Obraz mi tu svítí a nemůžu se na něj vynadívat. Líbí se mi čím dál víc a hlavně se dějí věci v mém životě, které bych nečekala. V dobrém. Silový obraz byl úžasný relax.

Pavla

Děkuji za krásný a tvůrčí večer. Za vlídný a trpělivý výklad techniky malby akrylem, za podporující přístup. Díky lektorce Katce, jsem vytvořila první „silový“ obraz svého života a mám z něj radost. Jsem příjemně překvapená s jakou laskavostí se můžu podívat do svého nevědomí.“

Lenka

Toužila jsem po obraze – po vlastním originálu. Měla jsem dost konkrétní představu, ale sama jsem si netroufala ho namalovat. S podporou Kateřiny jsem obraz namalovala. Technikou, která se mi moc líbí. Děkuji z celého srdce.”

Tamara

Ačkoliv jsem malířský laik, odvážím si domů krásný obraz, s nímž jsem velmi spokojena. Tvorba mi pomohla se naladit na sebe, ale hlavně mně odvedla od každodenní rutiny do světa fantazie, kde se cítím tak dobře.“

Martina

Celý večer byl velmi podnětný a profesionálně vedený. Donutil mě překonat své limity a nespokojit se s povrchními představami o tom, jak by měl můj obraz vypadat. Velmi oceňuji praktické rady, jak postupovat při malbě a používání barev.“

Marta