Poznat se, meditovat, malovat

Silový obraz
Přihlásit se

Co Vás čeká

 • jednorázové setkání v úzkém kruhu (max. 8 osob)
 • úvodní meditace, při které objevíte svůj současný zdroj síly
 • vypnete mysl a odpočinete si od všedních starostí
 • naučíte se základy práce s akrylem
 • domů si odnesete obraz na plátně
 • energie obrazu vás bude nabíjet příští dny/měsíce/roky
 • doba trvání cca 6 – 8 hodin, podle šikovnosti a rozsahu vašeho projektu.
 • Adresa: Lidická 12, Poděbrady

Na dílnu potřebujete:

 • plátno vlastních rozměrů (k zakoupení např. v Poděbradech v Kohinooru na náměstí)
 • předlohu – fotka, obrázek (pokud nemáte nevadí, můžete malovat podle své představy, která k vám přijde po úvodní meditaci)
 • oblečení, které se může umazat (akryly nejdou vyprat)
 • svačinu k občerstvení při práci
 • chuť tvořit a když bude i dobrá nálada, není co by se pokazilo 🙂

Důležité informace

Přijďte cca 10-15 min. před samotným začátkem dílny, aby byl dostatek času na převlečení a přípravu místa na meditaci, atd.

Přihlášení je možné online v rezervačním systému a považujeme ho za oboustranně závazné. Zkušenosti s malbou ani výtvarný talent nejsou podmínkou účasti.

Více informací případně na tel. 723442345.

Těším se na Vás, Katka

V ceně jsou:

 

 • akrylové barvy
 • úvodní meditace pro spojení se svým zdrojem síly
 • pronájem prostor
 • moje zkušenosti a čas

 

Cena setkání a neopakovatelné tvůrčí pohody 2400 Kč. 

 

 

 

Reference

“Ačkoliv jsem malířský laik, odvážím si domů krásný obraz, s nímž jsem velmi spokojena. Tvorba mi pomohla se naladit na sebe, ale hlavně mně odvedla od každodenní rutiny do světa fantazie, kde se cítím tak dobře.”

Martina Sedmidubská

“Děkuji za krásný a tvůrčí večer. Za vlídný a trpělivý výklad techniky malby akrylem, za podporující přístup. Díky lektorce Katce, jsem vytvořila první “silový” obraz svého života a mám z něj radost. Jsem příjemně překvapená s jakou laskavostí se můžu podívat do svého nevědomí.”

Lenka Palmová

“Toužila jsem po obraze – po vlastním originálu. Měla jsem dost konkrétní představu, ale sama jsem si netroufala ho namalovat. S podporou Kateřiny jsem obraz namalovala. Technikou, která se mi moc líbí. Děkuji z celého srdce.”

Tamara

“Ano, každý má možnost malovat a tvořit srdcem. Stačí mít chuť a nebát se, protože je to opravdu pro každého. Každý má svou touhu a já svoji vizi přenesla na obraz, který mě rozzáří každý den a vyvolá dobrou náladu.”

Silvie

“Hravost, radost, tvořivost, čas pro sebe. Malování je potěšení, možnost užít si dobrodružnou cestu za obrazem, který vzniká. Nikdy jsem na plátno nemalovala, ale to mi nebránilo v tom, abych vytvořila obraz, který mi dělá radost.”

Jana

“Mou největší zkušeností je sebeláska, je to úžasné. Byla jsem podruhé a setkání i tvorba mělo větší kvalitu, přínos a hloubku.”

Lenka

“Z malování jsem měla trošku strach. Ještě nikdy jsem totiž na plátno nemalovala a vůbec jsem netušila, co bych vlastně měla malovat. Lektorka Katka nás nejdříve provedla velmi příjemnou a objevnou meditací, kdy jsme každá nakoukla dovnitř sebe. A objevily tam úžasné věci, které jsme přenesly na plátno. S laskavou podporou Katky se malovalo lehce a snadno, jako by to byla ta nejpřirozenější věc. Ze svého obrazu mám velkou radost a usměju se vždy, když se na něj podívám:-) Moc mě to bavilo a nabilo energií do dalších dní.”

Katka Němečková

“Kurz malování silového obrazu s Káťou mne potěšil na duši. Po delší době jsem malovala ve skupině a oceňuji nové, profesionální informace k technice malby akrylem. Kurz měl jasný koncept a laskavé vedení vytvořilo přátelskou atmosféru ke sdílení, děkuji a těším se na další tvorbu v EMĚ.”

Ra-duše

“Celý večer byl velmi podnětný a profesionálně vedený. Donutil mě překonat své limity a nespokojit se s povrchními představami o tom, jak by měl můj obraz vypadat. Velmi oceňuji praktické rady, jak postupovat při malbě a používání barev.”

Martina Kadeřábková

O lektorce

Již více než 15 let pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů a tvoří s nimi jejich novou a smysluplnou budoucnost.

Je lektorkou seberozvojových a tvůrčích dílen pro dospívající a dospělé, kde je provází procesem hledání sebe sama. Vytváří bezpečný prostor pro sebepoznání, sdílení a pomáhá rozvíjet jejich talenty, posilovat osobní hranice a sebevědomí.

Je mentorkou učitelů a lektorů, kteří chtějí podnikat v oblasti vzdělávání nebo rozvíjet své lektorské dovednosti. 

Kateřina Hefny

zakladatelka, systemický kouč, tvoří zážitkové programy na míru

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100