Odpočinkové setkání s meditací

Silový obraz
Přihlásit se

Co Vás čeká

 • jednorázové setkání v úzkém kruhu (max. 6 osob)
 • úvodní meditace, při které objevíte svůj současný zdroj síly
 • vypnete mysl a odpočinete si od všedních starostí
 • naučíte se základy práce s akrylem
 • domů si odnesete obraz na plátně
 • energie obrazu vás bude nabíjet příští dny/měsíce/roky
 • doba trvání cca 4-5 hodin, podle šikovnosti a rozsahu vašeho projektu.
 • Adresa: Lidická 12, Poděbrady

Na dílnu potřebujete:

 • plátno vlastních rozměrů (k zakoupení např. v Poděbradech v Kohinooru na náměstí)
 • předlohu – fotka, obrázek (pokud nemáte nevadí, můžete malovat podle své představy, která k vám přijde po úvodní meditaci)
 • oblečení, které se může umazat (akryly nejdou vyprat)
 • menší svačinku k občerstvení při práci
 • chuť tvořit a když bude i dobrá nálada, není co by se pokazilo 🙂

Důležité informace

Přijďte cca 10-15 min. před samotným začátkem dílny, aby byl dostatek času na převlečení a přípravu místa na meditaci, atd.

Přihlášení je možné online v rezervačním systému a považujeme ho za oboustranně závazné. Zkušenosti s malbou ani výtvarný talent nejsou podmínkou účasti.

Více informací případně na tel. 723442345.

Těším se na Vás, Katka

V ceně jsou:

 • akrylové barvy
 • úvodní meditace pro spojení se svým zdrojem síly
 • pronájem prostor
 • moje zkušenosti a čas

Celkem za 4-5 hodin neopakovatelné tvůrčí pohody 1400 Kč. 

 

Reference

“Ačkoliv jsem malířský laik, odvážím si domů krásný obraz, s nímž jsem velmi spokojena. Tvorba mi pomohla se naladit na sebe, ale hlavně mně odvedla od každodenní rutiny do světa fantazie, kde se cítím tak dobře.”

Martina Sedmidubská

“Děkuji za krásný a tvůrčí večer. Za vlídný a trpělivý výklad techniky malby akrylem, za podporující přístup. Díky lektorce Katce, jsem vytvořila první “silový” obraz svého života a mám z něj radost. Jsem příjemně překvapená s jakou laskavostí se můžu podívat do svého nevědomí.”

Lenka Palmová

“Toužila jsem po obraze – po vlastním originálu. Měla jsem dost konkrétní představu, ale sama jsem si netroufala ho namalovat. S podporou Kateřiny jsem obraz namalovala. Technikou, která se mi moc líbí. Děkuji z celého srdce.”

Tamara

“Ano, každý má možnost malovat a tvořit srdcem. Stačí mít chuť a nebát se, protože je to opravdu pro každého. Každý má svou touhu a já svoji vizi přenesla na obraz, který mě rozzáří každý den a vyvolá dobrou náladu.”

Silvie

“Hravost, radost, tvořivost, čas pro sebe. Malování je potěšení, možnost užít si dobrodružnou cestu za obrazem, který vzniká. Nikdy jsem na plátno nemalovala, ale to mi nebránilo v tom, abych vytvořila obraz, který mi dělá radost.”

Jana

“Mou největší zkušeností je sebeláska, je to úžasné. Byla jsem podruhé a setkání i tvorba mělo větší kvalitu, přínos a hloubku.”

Lenka

“Z malování jsem měla trošku strach. Ještě nikdy jsem totiž na plátno nemalovala a vůbec jsem netušila, co bych vlastně měla malovat. Lektorka Katka nás nejdříve provedla velmi příjemnou a objevnou meditací, kdy jsme každá nakoukla dovnitř sebe. A objevily tam úžasné věci, které jsme přenesly na plátno. S laskavou podporou Katky se malovalo lehce a snadno, jako by to byla ta nejpřirozenější věc. Ze svého obrazu mám velkou radost a usměju se vždy, když se na něj podívám:-) Moc mě to bavilo a nabilo energií do dalších dní.”

Katka Němečková

“Kurz malování silového obrazu s Káťou mne potěšil na duši. Po delší době jsem malovala ve skupině a oceňuji nové, profesionální informace k technice malby akrylem. Kurz měl jasný koncept a laskavé vedení vytvořilo přátelskou atmosféru ke sdílení, děkuji a těším se na další tvorbu v EMĚ.”

Ra-duše

“Celý večer byl velmi podnětný a profesionálně vedený. Donutil mě překonat své limity a nespokojit se s povrchními představami o tom, jak by měl můj obraz vypadat. Velmi oceňuji praktické rady, jak postupovat při malbě a používání barev.”

Martina Kadeřábková

O lektorovi

Založila EMU a v roli ředitelky inspiruje tým špičkových lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia, které pomáhá zlepšovat úroveň vzdělávání v ČR a nabízí kvalitní seberozvojové programy vedené odborníky a profesionály.  

Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi v českých i mezinárodních firmách a od té doby již 20 let pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů, ať už je na cestě životem potká cokoliv.

Smyslem její práce je nacházet způsoby, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost učit se a pracovat.

Metody, jak procházet efektivně změnou si osvojila v roce 2005 v certifikovaném koučovacím výcviku. Ze zkušeností, které má s prací s klienty poznala, že samotné koučování na změnu někdy nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí lidský potenciál prostřednictvím výtvarného projevu a akceleruje tak užitek koučování pro klienta.

Díky arteterapii se jí daří vytáhnout na světlo i nevědomé motivy, které většinou stojí za opakujícími se nezdary. Velkou část svého pracovního času stojí po boku svých klientů a jako parťák s nimi tvoří jejich novou a smysluplnou budoucnost.

V EMĚ je také lektorkou seberozvojových a tvůrčích dílen pro děti a dospělé. Již 6. rokem vede jedinečný kurz Splašené nůžky, který proměňuje obyčejnou krejčovskou dílnu v podpůrnou skupinu, kde dívky ve věku 8 – 15 let nacházejí bezpečný a otevřený prostor pro tvorbu a zároveň sdílení a objevují svoje hranice i sebevědomí.

Kateřina Hefny

ředitelka vzdělávacího studia EMA, andragog, systemický kouč

Náš blog

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100