Domů » Osobní rozvoj

Osobní rozvoj

– koučování – arteterapie – doprovázené poutě – poradní kruhy –

 Kateřina Hefny

 

Kateřina Hefny

Pomáhám měnit životy na příběhy s dobrým koncem.

Jsem certifikovaný systemický kouč a provádím lidi po krajinách jejich duše i po krajinách českých. Podpořím i tebe v životě, který ti bude přinášet radost nebo v podnikání, které má smysl. Bývala jsem personalistka, lovec hlav i manažerka. Stále jsem máma 3 dětí. Před pár lety jsem v Poděbradech založila vzdělávací studio, svobodnou a zodpovědnou firmu.

Více než 20 let se zdokonaluji ve schopnosti naslouchat a slyšet odpovědi, které si nosíme všichni v sobě. Nečekej ode mně sadu zaručených rad ani balíček moudrosti. Umím se jen dobře zeptat.

Lidé se občas setkání se mnou bojí. Upřímně řečeno – vůbec se nedivím.

Ptám se totiž na věci, na které se neodvažujeme sami sebe zeptat, často i mnoho let. Jenže jiné cesty není. Pokud se nám v životě nedaří, tak jak chceme, zdravý instinkt nám jasně říká, že je načase začít se už konečně ptát. Nehledat jen růst, zvyšování obratu a nároků na život. Nebýt jen pasivním příjemcem čekoholiv, co mi přijde do života. Být tvůrce a vyprávět svůj příběh s respektem k sobě. Pojď se mnou hledat dobrý konec svého příběhu.

 

Kdo jsou moji klienti?

 • lidé, kteří stojí na křižovatce a potřebují si o všem s někým pořádně popovídat,
 • maminky na mateřské, které se chystají zpátky do práce nebo začít podnikat,
 • ženy, které zjistily, že v jejich životě není místo pro ně samotné a chtějí to změnit,
 • studenti středních a vysokých škol, kteří se ještě trochu hledají,
 • firmy – více o osobním rozvoji ve firmách zde.

 

O čem si nejčastěji povídáme:

 • o tom, jak lépe komunikovat s druhými,
 • o samotě, která někdy přichází na manažerských pozicích,
 • o zásadních rozhodnutích v životě,
 • o hledání nového smyslu v životě nebo nové práce,
 • o duchovním vývoji a spiritualitě,
 • o tom, jak zodpovědně tvořit svůj život,
 • o práci se záměrem a jeho začlenění do života,
 • o slušném podnikání, které neničí životy lidem okolo firmy.

 

Termín:

Zavolej nebo napiš sms na tel. + 420 723 442 345 nebo na email: info@emapodebrady.cz

 

Kde:

 • buď v křesle nebo s obrázky u stolu na adrese Lidická 12, Poděbrady
 • nebo v přírodě formou 1-denní doprovázené poutě podle předem domluvených podmínek

 

Jak:

 • jen tak, jak si sami určíte
 • koučování, arteterapie, 1-denní putování v přírodě
 • obrázky, symboly, vnitřní postavy
 • práce s tělem, s emocemi, s myšlenkami

 

Jaké jsou nejčastější formy spolupráce?

Malá

Jedno až tři setkání nad tvým tématem, setkání do 120 min. formou koučovacího rozhovoru nebo arteterapie. Odhalíme žábu na prameni a najdeme směr, kterým se máš vydat. Dál půjdeš sám/a. Doba trvání 1 – 2 měsíce.

Střední

1-denní provázená pouť, 6 x setkání do 120 min. formou koučovacího rozhovoru nebo arteterapie. Odhalíme žábu na prameni a vytvoříme „mapu„, která tě dovede k dobrému konci tvého příběhu. Doba trvání 3 – 6 měsíců.

Velká

2x 1-denní provázená pouť (většinou na začátku a konci spolupráce), 12 x setkání do 120 min. formou koučovacího rozhovoru nebo arteterapie. Odhalíme žábu na prameni, vytvoříme „mapu“ a vydáme se na společnou cestu realizace dobrého konce tvého příběhu. Doba trvání 6 – 12 měsíců.

Ale může to vypadat úplně jinak. Všechno se řídí tím, co právě potřebuješ.

 

Cena:

podle modelu DAR za DAR, tvoří ji dvě části:

 • 1. část – cena za hodinu mého času =  tolik, kolik si vyděláš v hrubém za hodinu svého času. Platí se hned po skončení spolupráce nebo předem.
 • 2. část – cena za přínos pro tebe = odpovídá tomu, jaký přínos měla pro tebe spolupráce se mnou.

Jestli hodně, pošleš mi hodně, jestli málo, pošleš málo. Je to na tvém osobním uvážení. Jakákoliv částka, která je vyšší než nic je v pořádku a poděkuji za ni. Platíš po skončení spolupráce, až ti užitek ze spolupráce bude známý. Někdy to bývá ten samý den, někdy to trvá i pár týdnů. Platí se buď hned po skončení nebo později podle užitku naší práce.

V případě, že se rozhodneš pro pouť – hradíš také všechny přímé náklady na pouť/případně ubytování, stravování, dopravu pro sebe a pro mne.

Nejsem plátcem DPH. Platba převodem na účet: 115-2126650227/0100, KB.

 

Reference:

„Katku znám již 20 let. Za tyto roky prošla jako člověk obrovským posunem. Co si na ní vážím celou dobu je to, jak dokáže jít za svým cílem. A to nejen svým, ale jakýmkoli, se kterým se setká. To je její velká výhoda. Oceňuji na ní i to, jak říká věci „naplno„. Takových lidí já příliš nepotkávám. Jakoby někteří zapomínali, že spolupráce není o tom „vytahat z někoho peníze“. Katka dokáže nastavit zrcadlo. Někdy se můžete leknout, co v něm uvidíte, ale je to vždy v zájmu věci a s cílem podpořit druhého člověka.

Ing.Magdalena Válková, Learning & Development Manager, ABB

„Kateřinu jsem poznala, když jsem skončila rodičovskou dovolenou a nastoupila jsem do zpět do korporace. Jenž v hlavě a v duši jsem měla zmatek. Zaujala mě skupina pro ženy v EMĚ, které se vrací zpět do práce nebo hledají kam se vlastně vydat. Do Poděbrad jen dojíždím za rodinou a svými aktivitami, ale rozhodla jsem to přesto zkusit. Člověk by namítal, že na malém městě je těžší se na skupině „otevřít“, ale já to tak nevnímala. Katka umí udělat opravdu důvěrnou atmosféru, skupinu vedla ke sdílení a přirozenému projevu s respektem i odlehčeností. Je přímá, dokáže vás vést a položit otázky tak, že si sami na své nejasnosti odpovíte. Bylo pro mě nesmírně přínosné sdílet i své pochyby, které často okolí nevnímá nebo spíš nevěří, že zrovna VÁM by se mohly dít. S koncem roku jsem sama odešla z korporace, s lehkostí a úsměvem…dozrál na to čas. Své aktivity postupně třídím na ty, co mi opravdu dělají radost a i když jsem ještě stále v procesu a učím se se sebou pracovat, velmi mi pomohlo ujasnit si SEBE. Pomohla mi práce s Katkou, která mě nechala se na sebe podívat i jiným pohledem. Děkuji jí za všechen čas, upřímnost a vytrvalost, kterou v sobě má! Její zápal pro věc, pro předávání zkušeností a inspirací je ryzí. V EMĚ jsem našla kus sebe!“

Petra, poznávací skupina „Práce mě baví“

„S Katkou jsem prošel půlročním koučováním, a už po prvním sezení to mělo okamžitý dopad na to, co běžně dělám v práci. Začal jsem lépe zvládat komunikaci se svými lidmi, s partnery a klienty. Jsem si více vědom toho, že hodně neshod vzniká z nepochopení, z toho, že jsem se nesoustředil na situaci tady a teď, ale myslel na několik věcí najednou. Zlepšil se i můj vztah s manželkou, a to přitom nebylo vůbec v plánu :) Rozhodně se mi lépe pracuje a žije. V budoucnu se na ni rád s důvěrou obrátím a můžu doporučit těm, co potřebují realistický pohled na svoje pracovní problémy.“

Petr, majitel firmy z Poděbrad

„S Katkou jsem se setkala v období, kdy jsem potřebovala trochu „nakopnout“ svůj projekt, který běžel úspěšně, ale byla jsem už trochu vyhořelá. Dala mi užitečný náhled na to, jaké jsou moje silné stránky i co nedělám efektivně. Katka je velice spolehlivá, což je pro mne klíčové a v dnešní době bohužel docela vzácné. Když se pro něco rozhodne, dává do práce maximum energie i preciznosti a přitom dokáže velmi empaticky vycítit, jaká je její role. Pozná, jaká pozice komu sedí a přirozeně lidi motivuje, aniž by se cítili pod tlakem. V krizové situaci nepanikaří, rychle se zorientuje a dokáže snad ze všeho najít východisko. Nebojí se vystoupit z davu a říct názor, který třeba není populární, ale nikoho demagogicky nepřetlačuje. Je přístupná diskuzi, na věci se umí podívat z různých úhlů a nechybí jí tolik potřebná sebereflexe, smysl pro humor a nadhled. Ke Katce můžete mít přirozeně důvěru, velmi dobře se zorientuje ve Vašem osobním i profesním příběhu.“

Bc. Klára Kolmanová, majitelka Ateliéru KK

„Jsem máma, manželka, pracující, kuchařka, uhoněná, občas nestíhající… Před setkáním s Katkou jsem měla pocit, že vidím život z rychlíku, sedím v kupé se špinavým sklem a to hezké je někde tam venku. Byla jsem strašně unavená. Po setkání s Katkou vidím svět barevnější, pomalejší. Katka mě naučila o věcech přemýšlet jinak. Naučila jsem se, že nic není špatně, že to jenom je. Dříve jsem měla takový divný pocit, že něco potřebuji a nevěděla jsem přesně co. Teď už to vím, potřebovala jsem poznat samu sebe, potřebovala jsem si porozumět. Díky Katce jsem leccos pochopila, proč se mi děje, to co se mi děje. Tímto děkuji za každé setkání, které bylo chvilkami náročné, ale vždy inspirující a obohacující, které se týkalo mé rodiny, mé práce ale především – a to bylo  nejdůležitější – mě samotné. Už teď vím, že to není ukončený proces, že chci pokračovat, že bych se s Katkou chtěla opět někdy setkat. A nejvíce se mi líbilo “malování”.“

Věra, Poděbrady

„Nikdy předtím jsem koučování nevyužil, a zjistil jsem, že jsem o hodně přišel. Je to pro mě nově objevená cesta v životě, na které už asi zůstanu… měl jsem problém jednat s lidmi, se kterými jsem se cítil nepříjemně, a to se o dost zlepšilo, uvědomil jsem si, že nemůžu změnit ty lidi, ale můžu změnit svůj postoj k nim a to mi stačilo, abych začal tyhle, u mne vcelku časté situace vnímat jinak. Jsem sebevědomější, lépe připraven řešit problémy v práci i doma. Práce s Katkou mě občas i dost vyčerpala, ale to bylo tím, jak hluboko jsem musel koukat do sebe.“

Mirek, manažer ve výrobní firmě, Kolín

 

Termín na 723 442 345 nebo emailu: info@emapodebrady.cz

Chcete mě nejdříve více poznat?

Prozkoumejte Malujeme pro duši.