Sebepoznávací dílny s arteterapií

Nastartuj léčivý proces
Přihlásit seCeník

Co Vás v dílně čeká?

  • jemná práce s emocemi a účinný způsob, jak přetavit stres na smysluplnou energii
  • odhalíme pocity, které se v těle hromadí a jsou příčinou zdravotních obtíží
  • nastartujeme léčivý proces, který funguje ještě dlouho po setkání
  • jedna dílna = 5 x 2 hodiny, celkem 10 hodin
  • uzavřená skupina max. 6 účastníků na jednu dílnu
Reference

“Na Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem cítila vnitřní nutkání, neměla jsem přímo důvod. Čekalo mě retrospektivní posuzování mých emocí (vnitřního já) na základě otevírání sebe sama za pomocí umění a tvořivého vyjádření. Program doporučuji, pokud chcete skrze své umění najít nebo znovuobjevit sami sebe.”

Míša

“Program  Nastartuj léčivý proces s tématem Tělo a jak s ním komunikovat měl pro mě velký přínos hlavně v tom, že mi jemným a příjemným způsobem odkryl další tajemství mého těla. Zároveň mi umožnil nahlédnout na podobnosti – rozdílnosti s dalšími ženami. Jsem nadšená z práce lektorky, všechno bylo velmi srozumitelné a vše mě obohatilo. Vytvořila se tu velmi podporující atmosféra. Celý proces mě podpořil v mém vlastním rozvoji, rozkvětu a sebepoznání. Byla jsem vlastně jen zvědavá a teď jsem nadšená.”

Petra

“Na kurz Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem prožívala problémy v soukromí a chtěla jsem posílit svoji psychiku. Měla jsem možnost si rozšířit obzory, poznala jsem další stránky svojí duše a ubezpečila jsem se, že láska je víc než život, protože nám dává sílu k životu. Prohloubila jsem svoji lásku k ostatním lidem, k práci i ke světu, poznala jsem nové lidi. Všechny části programu pro mě byly zajímavé a jsem spokojená i s výkladem. Všechno bylo velmi srozumitelné a nejvíc se mi líbily meditace.”

Mirka

“Neměla jsem žádná očekávání před vstupem do programu Nastartuj léčivý proces, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.”

Šárka

“Neměla jsem žádná očekávání před vstupem do programu Nastartuj léčivý proces, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.”

Lenka

O lektorovi

Andragogika/personální management Univerzita Palackého

Systemické koučování (Expertní skupina Callisto) – výcvik

GRID management (GRID) – práce se skupinou/týmem

Firemní kruhy a firemní kultura

Systemické konstelace

Arteterapeutické semináře

Práce se systémy ve školství

Komunikace s nemluvícími a seniory

Ve skupinách a individuálních konzultacích se dělím o svůj čas se všemi, kteří chtějí umět lépe komunikovat a zlepšit tak své vztahy nebo si přejí prožívat více harmonie a spokojenosti v životě.
Ráda se podělím i s Vámi.

Bc. Kateřina Hefny

průvodce

Pro objednání termínu mi, prosím, zavolejte. V době konzultací hovory nepřijímám, tak mi můžete napsat email. Ozvu se zpátky. Objednané konzultace, které nezrušíte min. 24 hodin předem účtuji v plné výši podle ceníku zakoupeného balíčku.

723 442 345

katka@emapodebrady.cz

Náš blog

Kolik let máte zpoždění?

Tak tahle věta mi ještě před pár lety nepřipadala nijak divná. Připadalo mi, že stále někam spěchám, že nic nestíhám a že mám prostě pořád nějaké zpoždění. Pocit, že uháním do budoucnosti k událostem, které se měly stát až za x minut, hodin, dní, minulost se ještě...

Nepropásněte další články EMA Poděbrady

Zanechte nám na sebe kontakt a vždy, když pro vás připravíme něco nového, budete o tom vědět.

dětí

Firem

sezón

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100