Sebepoznávací dílny s arteterapií

Nastartuj léčivý proces
Přihlásit seCeník

Těšte se:

 • sebepoznávací dílny pro ty, kteří hledají nové možnosti ve svém životě
 • odpočinete si od všedních starostí a naladíte se na svůj vnitřní hlas
 • silné zážitky a spousta aha momentů, podporující a přátelská atmosféra
 • práce s představami a jejich skutečným uvedením do reality
 • malá skupina, počet míst omezen

 

 

 

 

 

 

 

Moje tělo

1400
 • Přejete si více naslouchat svému tělu a začít důvěřovat tomu, co vám říká? Začněte s tím na této dílně.
 • Termíny:  Jaro 2020
 • Čas: sobota 16.00 – 20.00
 • Registrujte se do online rozvrhu, ať Vám neuteče informace o nově vypsaném termínu.

Můj talent

1400
 • Ve stavu flow se dějou zázraky. Jak využít talent ve svůj prospěch bez zbytečné námahy?
 • Termíny:  Jaro 2020
 • Čas: sobota 16.00 – 20.00
 • Registrujte se do online rozvrhu, ať Vám neuteče informace o nově vypsaném termínu.
Reference

“Na Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem cítila vnitřní nutkání, neměla jsem přímo důvod. Čekalo mě retrospektivní posuzování mých emocí (vnitřního já) na základě otevírání sebe sama za pomocí umění a tvořivého vyjádření. Program doporučuji, pokud chcete skrze své umění najít nebo znovuobjevit sami sebe.”

Míša

“Program  Nastartuj léčivý proces s tématem Tělo a jak s ním komunikovat měl pro mě velký přínos hlavně v tom, že mi jemným a příjemným způsobem odkryl další tajemství mého těla. Zároveň mi umožnil nahlédnout na podobnosti – rozdílnosti s dalšími ženami. Jsem nadšená z práce lektorky, všechno bylo velmi srozumitelné a vše mě obohatilo. Vytvořila se tu velmi podporující atmosféra. Celý proces mě podpořil v mém vlastním rozvoji, rozkvětu a sebepoznání. Byla jsem vlastně jen zvědavá a teď jsem nadšená.”

Petra

“Na dílnu Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem prožívala problémy v soukromí a chtěla jsem posílit svoji psychiku. Měla jsem možnost si rozšířit obzory, poznala jsem další stránky svojí duše a ubezpečila jsem se, že láska je víc než život, protože nám dává sílu k životu. Prohloubila jsem svoji lásku k ostatním lidem, k práci i ke světu, poznala jsem nové lidi. Všechny části programu pro mě byly zajímavé a jsem spokojená i s výkladem. Všechno bylo velmi srozumitelné a nejvíc se mi líbily meditace.”

Mirka

“Neměla jsem žádná očekávání před vstupem do programu Nastartuj léčivý proces, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.”

Lenka

“Neměla jsem žádná očekávání před vstupem do programu Nastartuj léčivý proces, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.”

Šárka

O lektorovi

Andragogika/personální management Univerzita Palackého

Systemické koučování (Expertní skupina Callisto) – výcvik

GRID management (GRID) – práce se skupinou/týmem

Firemní kruhy a firemní kultura

Systemické konstelace

Arteterapeutické semináře

Práce se systémy ve školství

Komunikace s nemluvícími a seniory

Ve skupinách a individuálních konzultacích se dělím o svůj čas se všemi, kteří chtějí umět lépe komunikovat a zlepšit tak své vztahy nebo si přejí prožívat více harmonie a spokojenosti v životě.
Ráda se podělím i s Vámi.

Bc. Kateřina Hefny

průvodce

Náš blog

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

Nepropásněte další články EMA Poděbrady

Zanechte nám na sebe kontakt a vždy, když pro vás připravíme něco nového, budete o tom vědět.

dětí

Firem

sezón

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100