Zážitková dílna s arteterapií

Nastartuj léčivý proces
Přihlásit se

Co Vás čeká

 • celosetkání v úzkém kruhu (max. 6 osob)
 • práce s představami a jejich skutečným uvedením do reality
 • odpočinete si od všedních starostí
 • silné zážitky a spousta aha momentů
 • podporující a přátelská atmosféra
 • doba trvání: víkendová akce

 

 

 

 

Důležité informace

Začínáme opravdu přesně, přijďte cca 10-15 min. před samotným začátkem setkání, abychom měli dostatek prostoru na adaptaci po příchodu. Nejedná se o výtvarný kurz, ale o léčivé setkání. Buďme k sobě ohleduplní. Pozdním příchodem se připravíte o vstup do studia.

Přihlášení je možné online v rezervačním systému a považujeme ho za oboustranně závazné. 

Více informací případně na tel. 723442345.

Těším se na Vás, Katka

 

 

Cena zahrnuje

 • veškeré výtvarné potřeby
 • řízená imaginace
 • terapeutický kruh
 • moje zkušenosti a čas
 • pronájem prostor

Celkem za 4 hodiny silných zážitků a AHA momentů v intimní atmosféře 1800Kč.

Reference

“Na Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem cítila vnitřní nutkání, neměla jsem přímo důvod. Čekalo mě retrospektivní posuzování mých emocí (vnitřního já) na základě otevírání sebe sama za pomocí umění a tvořivého vyjádření. Program doporučuji, pokud chcete skrze své umění najít nebo znovuobjevit sami sebe.”

Míša

soukromá lektorka

“Program  Nastartuj léčivý proces s tématem Tělo a jak s ním komunikovat měl pro mě velký přínos hlavně v tom, že mi jemným a příjemným způsobem odkryl další tajemství mého těla. Zároveň mi umožnil nahlédnout na podobnosti – rozdílnosti s dalšími ženami. Jsem nadšená z práce lektorky, všechno bylo velmi srozumitelné a vše mě obohatilo. Vytvořila se tu velmi podporující atmosféra. Celý proces mě podpořil v mém vlastním rozvoji, rozkvětu a sebepoznání. Byla jsem vlastně jen zvědavá a teď jsem nadšená.”

Petra

farmaceutka

“Na dílnu Nastartuj léčivý proces jsem se přihlásila, protože jsem prožívala problémy v soukromí a chtěla jsem posílit svoji psychiku. Měla jsem možnost si rozšířit obzory, poznala jsem další stránky svojí duše a ubezpečila jsem se, že láska je víc než život, protože nám dává sílu k životu. Prohloubila jsem svoji lásku k ostatním lidem, k práci i ke světu, poznala jsem nové lidi. Všechny části programu pro mě byly zajímavé a jsem spokojená i s výkladem. Všechno bylo velmi srozumitelné a nejvíc se mi líbily meditace.”

Mirka

lékařka

“Přála jsem si hlavně nalézt více vnitřního klidu, přihlásila jsem se díky lektorce Katce Hefny, kterou znám a mám k ní důvěru. Poznávám se a znám se lépe a lépe, uvěřila jsem v sílu ženského kruhu a celý program byl prostě super. Pokud chcete najít cestu z nevědomí do vědomí a poznat se lépe, je to cesta i pro Vás. Těším se na další témata.”
Lenka

oblastní ředitelka

“Neměla jsem žádná očekávání před vstupem do programu Nastartuj léčivý proces, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.”

Šárka

majitelka restaurací

O lektorce

Založila EMU a v roli ředitelky inspiruje tým špičkových lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia, které pomáhá zlepšovat úroveň vzdělávání v ČR a nabízí kvalitní seberozvojové programy vedené odborníky a profesionály.  

Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi v českých i mezinárodních firmách a od té doby již 20 let pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů, ať už je na cestě životem potká cokoliv.

Smyslem její práce je nacházet způsoby, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost učit se a pracovat.

Metody, jak procházet efektivně změnou si osvojila v roce 2005 v certifikovaném koučovacím výcviku. Ze zkušeností, které má s prací s klienty poznala, že samotné koučování na změnu někdy nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí lidský potenciál prostřednictvím výtvarného projevu a akceleruje tak užitek koučování pro klienta.

Díky arteterapii se jí daří vytáhnout na světlo i nevědomé motivy, které většinou stojí za opakujícími se nezdary. Velkou část svého pracovního času stojí po boku svých klientů a jako parťák s nimi tvoří jejich novou a smysluplnou budoucnost.

V EMĚ je také lektorkou seberozvojových a tvůrčích dílen pro děti a dospělé. Již 6. rokem vede jedinečný kurz Splašené nůžky, který proměňuje obyčejnou krejčovskou dílnu v podpůrnou skupinu, kde dívky ve věku 8 – 15 let nacházejí bezpečný a otevřený prostor pro tvorbu a zároveň sdílení a objevují svoje hranice i sebevědomí.

Kateřina Hefny

ředitelka vzdělávacího studia EMA, andragog, systemický kouč

Náš blog

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100