Odpočinkové setkání

Namaluj si svůj silový obraz
Přihlásit seCeník

Co Vás čeká

 • domů si odnesete obraz na plátně
 • vypnete mysl a odpočinete si od všedních starostí
 • naučíte se základy práce s akrylem, kompozicí
 • objevíte svůj současný zdroj síly
 • energie obrazu vás bude nabíjet příští dny/měsíce/roky
 • jednorázové setkání
 • doba trvání cca 3-4 hodin, podle šikovnosti a náročnosti vašeho projektu.

V ceně jsou:

 • akrylové barvy
 • úvodní meditace pro spojení se svým zdrojem síly
 • pronájem prostor
 • moje zkušenosti a čas
 • neopakovatelná tvůrčí pohoda

 

Na dílnu potřebujete:

 • plátno vlastních rozměrů (k zakoupení např. v Poděbradech v Kohinooru na náměstí)
 • předlohu – fotka, obrázek (pokud nemáte nevadí, můžete malovat podle své představy, která k vám přijde po úvodní meditaci)
 • oblečení, které se může umazat (akryly nejdou vyprat)
 • menší svačinku k občerstvení při práci
 • chuť tvořit a když bude i dobrá nálada, není co by se pokazilo 🙂

Přijďte s cca 10-15 min. před samotným začátkem dílny, abyste se stihly převléci, připravit si místo na meditaci, apod.

Přihlášení je možné online v rezervačním systému a považujeme ho za oboustranně závazné. Zkušenosti s malbou ani výtvarný talent nejsou podmínkou účasti.

Informace, které jste tu nenašly se dozvíte na tel. 723 442 345.

Těším se na Vás, Katka

Reference

“Ačkoliv jsem malířský laik, odvážím si domů krásný obraz, s nímž jsem velmi spokojena. Tvorba mi pomohla se naladit na sebe, ale hlavně mně odvedla od každodenní rutiny do světa fantazie, kde se cítím tak dobře.”

Martina Sedmidubská

“Děkuji za krásný a tvůrčí večer. Za vlídný a trpělivý výklad techniky malby akrylem, za podporující přístup. Díky lektorce Katce, jsem vytvořila první “silový” obraz svého života a mám z něj radost. Jsem příjemně překvapená s jakou laskavostí se můžu podívat do svého nevědomí.”

Lenka Palmová

“Toužila jsem po obraze – po vlastním originálu. Měla jsem dost konkrétní představu, ale sama jsem si netroufala ho namalovat. S podporou Kateřiny jsem obraz namalovala. Technikou, která se mi moc líbí. Děkuji z celého srdce.”

Tamara

“Ano, každý má možnost malovat a tvořit srdcem. Stačí mít chuť a nebát se, protože je to opravdu pro každého. Každý má svou touhu a já svoji vizi přenesla na obraz, který mě rozzáří každý den a vyvolá dobrou náladu.”

Silvie

“Hravost, radost, tvořivost, čas pro sebe. Malování je potěšení, možnost užít si dobrodružnou cestu za obrazem, který vzniká. Nikdy jsem na plátno nemalovala, ale to mi nebránilo v tom, abych vytvořila obraz, který mi dělá radost.”

Jana

“Mou největší zkušeností je sebeláska, je to úžasné. Byla jsem podruhé a setkání i tvorba mělo větší kvalitu, přínos a hloubku.”

Lenka

“Z malování jsem měla trošku strach. Ještě nikdy jsem totiž na plátno nemalovala a vůbec jsem netušila, co bych vlastně měla malovat. Lektorka Katka nás nejdříve provedla velmi příjemnou a objevnou meditací, kdy jsme každá nakoukla dovnitř sebe. A objevily tam úžasné věci, které jsme přenesly na plátno. S laskavou podporou Katky se malovalo lehce a snadno, jako by to byla ta nejpřirozenější věc. Ze svého obrazu mám velkou radost a usměju se vždy, když se na něj podívám:-) Moc mě to bavilo a nabilo energií do dalších dní.”

Katka Němečková

“Kurz malování silového obrazu s Káťou mne potěšil na duši. Po delší době jsem malovala ve skupině a oceňuji nové, profesionální informace k technice malby akrylem. Kurz měl jasný koncept a laskavé vedení vytvořilo přátelskou atmosféru ke sdílení, děkuji a těším se na další tvorbu v EMĚ.”

Ra-duše

“Celý večer byl velmi podnětný a profesionálně vedený. Donutil mě překonat své limity a nespokojit se s povrchními představami o tom, jak by měl můj obraz vypadat. Velmi oceňuji praktické rady, jak postupovat při malbě a používání barev.”

Martina Kadeřábková

O lektorovi

Andragogika/personální management Univerzita Palackého

Systemické koučování (Expertní skupina Callisto) – výcvik

GRID management (GRID) – práce se skupinou/týmem

Firemní kruhy a firemní kultura

Systemické konstelace

Arteterapeutické semináře

Práce se systémy ve školství

Komunikace s nemluvícími a seniory

Ve skupinách a individuálních konzultacích se dělím o svůj čas se všemi, kteří chtějí umět lépe komunikovat a zlepšit tak své vztahy nebo si přejí prožívat více harmonie a spokojenosti v životě.
Ráda se podělím i s Vámi.

Bc. Kateřina Hefny

průvodce

Pro objednání termínu mi, prosím, zavolejte. V době konzultací hovory nepřijímám, tak mi můžete napsat email. Ozvu se zpátky. Objednané konzultace, které nezrušíte min. 24 hodin předem účtuji v plné výši podle ceníku zakoupeného balíčku.

723 442 345

katka@emapodebrady.cz

Náš blog

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Nepropásněte další články EMA Poděbrady

Zanechte nám na sebe kontakt a vždy, když pro vás připravíme něco nového, budete o tom vědět.

dětí

Firem

sezón

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100