Domů » Malujeme pro duši – info

Malujeme pro duši 

 

Malujeme pro duši jsou programy osobního rozvoje pro jednotlivce, skupiny a firemní týmy.

Osobní rozvoj chápu zejména jako poznávání sebe sama a posouvání se životem směrem k příběhu, který o sobě nejen chceme vyprávět, ale hlavně ho žít. To samé platí i pro firemní prostředí, kde je znalost lidí v týmu a práce s jejich vnitřní motivací alfou i omegou úspěchu.

Malujeme pro duši je program, ve kterém se naučíte více o sobě, o své hodnotě a přínosu, který v životě přinášíte do svých vztahů, v rodině i v práci. Tím se zlepšuje Vaše schopnost komunikace, ubývá konfliktů a Váš život se stává spokojenější. Spokojený rodič je darem pro dítě, spokojený člen týmu je darem pro firmu a spokojený člověk je darem pro celou společnost.

Nejlepších výsledků dosahuji při kombinování technik systemického koučování a arteterapie. Při práci se skupinou a týmy využívám znalostí skupinové dynamiky (GRID).

Jste-li jednotlivec a chcete-li vyzkoušet, jak to probíhá, začněte uzavřenou skupinou. Pokud Vás práce ve skupině neoslovuje nebo jste ji už absolvovali a chcete mít více prostoru pro sebe, objednejte se na individuální konzultace, kde se budu věnovat jen Vašich tématům.

Jste-li manažer nebo vedoucí týmu a máte chuť vyzkoušet, jak funguje Malujeme pro duši ve firmách, objednejte se a prakticky vyzkoušejte nejdříve na sobě, jak hluboký zážitek může práce s barvami být. Pokud už víte, že to funguje a chcete využít tyto možnosti ve firmě, zavolejte nebo napište a domluvíme program na míru přímo pro Váš tým.

Bc. Kateřina Hefny

Můj příběh

Dávno před lety jsem věřila, že pravda a láska přemůžou všechno a tak jsem se s touhou v srdci vypravila do válečné zóny za svým tehdejším milým. Strávila jsem tam 2 měsíce plné naděje a užívala si „přijetí“ širší rodiny. Jenže moje pravda a láska nestačila. Nestačilo, že jsem se chtěla celá dát a že jsem kvůli tomu podstoupila všechno, i možnou ztrátu svého života. Tenkrát v těsné blízkosti smrti jsem objevila to nejdůležitější poznání pro svůj život – nikdo mi nikdy nedá lásku, kterou nemám sama v sobě.

Byla jsem ochotná jet za svou tehdejší láskou až na konec světa, ale štěstí mi to nepřineslo. On podlehl tlaku rodiny a já zůstala na ocet a úplně na dně.

A tak jsem se tam dole, na pomyslném dně, začala pozorněji rozhlížet a uviděla jsem všechnu tu spoušť – nelaskavé myšlenky o sobě a svém těle, hodnotící soudy o sobě i druhých, pocity plné odmítání… Pomyslná klec, do které jsem se zavírala, vězení odkud jsem měla klíč jen já.

Ano, nejdřív jsem hledala viníka a našla ho, jako mnoho jiných, v rodičích a jejich dobře míněné výchově. Jenže brzy mě tahle hra na obětního beránka přestala fungovat a já začala objevovat daleko lepší svět – svůj vnitřní vesmír. Čím více jsem se poznávala, tím více svobody a štěstí jsem v životě měla.

Objevila jsem zákon představivosti, který říká, že skutečným se může stát jen to, co si dovedeme představit. Nejdřív mi to vůbec nešlo, neuměla jsem si představovat a snít o budoucnosti a o sobě. Připadalo mi, že musím jen vydržet to, co se kolem mně děje, že jsem obětí všech situací.

Měla jsem štěstí na skvělé průvodce, kteří mi pomohli uvidět dobro a sílu, která ve mně je. Když jsem poprvé držela štětec a přede mnou ležel bílý papír, cítila jsem se téměř obřadně. Bylo mi jasné, že ten otisk budu já. Bála jsem se toho, co tam uvidím a byla jsem ráda, že na to nejsem sama. Vyjadřování pomocí barev je pravdivým rozhovorem, který s námi vede naše duše. Můj život se začal měnit, naučila jsem se, jak tvořit svoji realitu.

Pravdu a lásku je třeba objevit v sobě a pak se objeví i svoboda, která dává životu křídla.

Dnes jsem mámou tří dětí, které mají úžasného tátu a také ředitelkou svobodné, na důvěře a odpovědnosti založené firmě. EMA je vzdělávací ateliér a sídlí v Poděbradech, kde si už čtvrtým rokem budujeme své místo na slunci. Já, v roli kmenového vůdce, podporuji práci ostatních členů smečky, a děti i dospělí k nám chodí pro vzdělání, um i odpočinek.

Studovala jsem andragogiku, arteterapii, jsem certifikovaný systemický kouč a pracuji v souladu s koučovacími standardy.

Téměř 20 let se intenzivně věnuji lidem a pomáhám jim hledat jejich vlastní pravdu a lásku a učím je, jak být svobodnější a dělat rozhodnutí, která jsou autentická a zároveň laskavá k sobě i k okolí.

Kontakt:

723 442 345

katka@emapodebrady.cz