Sebepoznávací akademie

Malujeme pro duši
Detaily programu

Silový obraz

odpočinkové setkání s meditací
 • domů si odnesete obraz na plátně
 • vypnete mysl a odpočinete si od všedních starostí
 • průvodce pro práci s akrylem
 • jednorázové setkání 4-5 hodin

 

Nastartuj léčivý proces

zážitková dílna s arteterapií
 • jemná práce s emocemi a účinný způsob, jak přetavit stres na smysluplnou energii
 • odhalíme zablokované pocity, které se v těle hromadí a jsou častou příčinou zdravotních obtíží
 • nastartujeme léčivý proces, který funguje ještě dlouho po setkání
 • jedna dílna = 4 hodiny

Osobní příběh

individuální koučování s arteterapií
 • cesta k příběhu, který chcete opravdu žít
 • poznáte, jak být svobodnější a dělat vědomá rozhodnutí, která jsou autentická a zároveň laskavá – k sobě i k okolí
 •  dlouhodobá spolupráce s klientem
 •  jedno setkání = 60 min

O čem je Malujeme pro duši

Spokojený rodič je darem pro dítě a spokojený člověk je darem pro celou společnost.”

Vyzkoušeli jste:

 • knížky osobního rozvoje
 • rady přátel a rodiny
 • seminářovou turistiku …  a nějak to ještě není ono?

Jeden obrázek vydá za tisíc slov. 

Stejnou silou promluví i Vaše obrázky a podpoří Váš osobní příběh. Vyzkoušejte a namalujte si svůj silový obraz nebo přijďte nastartovat léčivý proces do skupinových dílen. Pokud práce ve skupině není to pravé a přejete si mít více prostoru pro osobní příběh, rezervujte si individuální konzultaci.

RADOST se rodí v srdci. Tam také sídlí motor, který dává SMYSL všemu, co děláte. Tam je váš skrytý potenciál nebo touhy. Prostě Váš sen. Klientům pomáhám si představit, jak svůj sen naplnit i s jeho následnou realizací.  Nevadí, když se zaseknete. To se stává. V bezpečí, společně prolomíme hráz a uvolníme příval nové energie. Po 15 letech zkušeností už mířím do černého. Oslovte mě, pokud chcete jít do hloubky a od základu zažít změnu. 

Katka Hefny

 

O lektorovi

Katka je ředitelkou EMY, neziskové organizace, jejíž hlavní činností je zvyšování úrovně vzdělávání, osobní rozvoj a začleňování do komunitního života. EMA sídlí v Poděbradech od roku 2015.  Založení EMY pro ni bylo zásadním rozhodnutím. Nedospěla k němu ale ze dne na den, byl to přirozený důsledek jejího dlouholetého hledání.  

Po studiu Andragogiky jí bylo jasné, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. V EMĚ se vzdělávají děti i dospělí bez učebnic, propojováním zážitků a zkušeností s novými informacemi. Tento způsob učení je v České republice stále považován za netradiční, ačkoliv nositelem těchto myšlenek byl český rodák J. A. Komenský. 

Před založením EMY Katka pracovala v korporacích (Colgate-Palmolive, Choice Hotels), hledala talenty pro mezinárodní firmy a pak se po ročním výcviku v roce 2005 stala systemickým koučem. Od té doby pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů. V EMĚ je i lektorkou a při práci propojuje své dvě vášně – uměleckou tvorbu a osobní rozvoj. 

Vytvořila sebepoznávací akademii Malujeme pro duši a jedinečný kurz Splašené nůžky. Jejím největším darem je vytvářet prostředí důvěry, kde se děti i dospělí mohou cítit bezpečně a společně růst. 

Kateřina Hefny

ředitelka vzdělávacího studia EMA, andragog, systemický kouč

Náš blog

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100