Program osobního rozvoje pro jednotlivce a skupiny

Malujeme pro duši
Detaily programu

Malujeme pro duši jsou programy osobního rozvoje pro jednotlivce, skupiny a firemní týmy.

Osobní rozvoj chápu zejména jako poznávání sebe sama a posouvání se životem směrem k příběhu, který o sobě nejen chceme vyprávět, ale hlavně ho žít. 

To samé platí i pro firemní prostředí, kde je znalost lidí v týmu a práce s jejich vnitřní motivací alfou i omegou úspěchu.

Malujeme pro duši je program, ve kterém se naučíte více o sobě, o své hodnotě a přínosu, který v životě přinášíte do svých vztahů, v rodině i v práci. Tím se zlepšuje Vaše schopnost komunikace, ubývá konfliktů a Váš život se stává spokojenější.

Spokojený rodič je darem pro dítě, spokojený člen týmu je darem pro firmu a spokojený člověk je darem pro celou společnost.

Nejlepších výsledků dosahuji při kombinování technik systemického koučování a arteterapie. Při práci se skupinou a týmy využívám znalostí skupinové dynamiky (GRID) a týmového koučování a dlouholetých zkušeností s prací se skupinou.

Jste-li jednotlivec a chcete si vyzkoušet, jak to probíhá, začněte uzavřenou skupinou nebo si přijďte namalovat svůj silový obraz. 

Pokud Vás práce ve skupině neoslovuje nebo jste ji už absolvovali a chcete mít více prostoru pro sebe, objednejte se na individuální konzultaci, kde se budu věnovat jen Vašich tématům.

Jste-li manažer nebo vedoucí týmu a máte chuť vyzkoušet, jak funguje Malujeme pro duši ve firmách, objednejte se a prakticky vyzkoušejte nejdříve na sobě, jak hluboký zážitek může práce s barvami být. 

Pokud už víte, že to funguje a chcete využít moje zkušenosti pro práci s týmem, zavolejte nebo napište a domluvíme program na míru přímo pro Vás.

 

O lektorovi

Založila EMU a v roli ředitelky inspiruje tým špičkových lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia, které pomáhá zlepšovat úroveň vzdělávání v ČR a nabízí kvalitní seberozvojové programy vedené odborníky a profesionály.  

Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi v českých i mezinárodních firmách a od té doby již 20 let pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů, ať už je na cestě životem potká cokoliv.

Smyslem její práce je nacházet způsoby, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost učit se a pracovat.

Metody, jak procházet efektivně změnou si osvojila v roce 2005 v certifikovaném koučovacím výcviku. Ze zkušeností, které má s prací s klienty poznala, že samotné koučování na změnu někdy nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí lidský potenciál prostřednictvím výtvarného projevu a akceleruje tak užitek koučování pro klienta.

Díky arteterapii se jí daří vytáhnout na světlo i nevědomé motivy, které většinou stojí za opakujícími se nezdary. Velkou část svého pracovního času stojí po boku svých klientů a jako parťák s nimi tvoří jejich novou a smysluplnou budoucnost.

V EMĚ je také lektorkou seberozvojových a tvůrčích dílen pro děti a dospělé. Již 6. rokem vede jedinečný kurz Splašené nůžky, který proměňuje obyčejnou krejčovskou dílnu v podpůrnou skupinu, kde dívky ve věku 8 – 15 let nacházejí bezpečný a otevřený prostor pro tvorbu a zároveň sdílení a objevují svoje hranice i sebevědomí.

Kateřina Hefny

ředitelka vzdělávacího studia EMA, angragog, systemický kouč, tvůrce firemních programů na míru

Náš blog

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

Nepropásněte další články EMA Poděbrady

Zanechte nám na sebe kontakt a vždy, když pro vás připravíme něco nového, budete o tom vědět.

dětí

Firem

sezón

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100