Program osobního rozvoje pro jednotlivce a skupiny

Malujeme pro duši
Detaily programu

Malujeme pro duši jsou programy osobního rozvoje pro jednotlivce, skupiny a firemní týmy.

Osobní rozvoj chápu zejména jako poznávání sebe sama a posouvání se životem směrem k příběhu, který o sobě nejen chceme vyprávět, ale hlavně ho žít. 

To samé platí i pro firemní prostředí, kde je znalost lidí v týmu a práce s jejich vnitřní motivací alfou i omegou úspěchu.

Malujeme pro duši je program, ve kterém se naučíte více o sobě, o své hodnotě a přínosu, který v životě přinášíte do svých vztahů, v rodině i v práci. Tím se zlepšuje Vaše schopnost komunikace, ubývá konfliktů a Váš život se stává spokojenější.

Spokojený rodič je darem pro dítě, spokojený člen týmu je darem pro firmu a spokojený člověk je darem pro celou společnost.

Nejlepších výsledků dosahuji při kombinování technik systemického koučování a arteterapie. Při práci se skupinou a týmy využívám znalostí skupinové dynamiky (GRID) a týmového koučování a dlouholetých zkušeností s prací se skupinou.

Jste-li jednotlivec a chcete si vyzkoušet, jak to probíhá, začněte uzavřenou skupinou nebo si přijďte namalovat svůj silový obraz. 

Pokud Vás práce ve skupině neoslovuje nebo jste ji už absolvovali a chcete mít více prostoru pro sebe, objednejte se na individuální konzultaci, kde se budu věnovat jen Vašich tématům.

Jste-li manažer nebo vedoucí týmu a máte chuť vyzkoušet, jak funguje Malujeme pro duši ve firmách, objednejte se a prakticky vyzkoušejte nejdříve na sobě, jak hluboký zážitek může práce s barvami být. 

Pokud už víte, že to funguje a chcete využít moje zkušenosti pro práci s týmem, zavolejte nebo napište a domluvíme program na míru přímo pro Vás.

 

O lektorovi

Andragogika/personální management Univerzita Palackého

Systemické koučování (Expertní skupina Callisto) – výcvik

GRID management (GRID) – práce se skupinou/týmem

Firemní kruhy a firemní kultura

Systemické konstelace

Arteterapeutické semináře

Práce se systémy ve školství

Komunikace s nemluvícími a seniory

Pro objednání termínu mi, prosím, zavolejte. V době konzultací hovory nepřijímám, tak mi můžete napsat email. Ozvu se zpátky. Objednané konzultace, které nezrušíte min. 24 hodin předem účtuji v plné výši podle ceníku zakoupeného balíčku.

723 442 345

katka@emapodebrady.cz

Založila EMU a inspiruje tým skvělých lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia pro lepší budoucnost. V EMĚ je Katka lektorkou zážitkových a výtvarných dílen a tvoří firemní kulturu založenou hodnotách – na důvěře a spolupráci.
Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi a pomáhá jim nacházet rovnováhu a spokojenost v životě.
Hledá cesty, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost pracovat a učit se. Zkušenosti z mezinárodních firem a s hledáním talentů uplatňuje při individuálních konzultacích pro místní podnikatele a volnonožce a pomáhá jim dosahovat jejich pracovních i soukromých cílů.
Metody, jak procházet efektivně změnou si osvojila v koučovacím výcviku. Prací s klienty v koučování poznala, že samotné koučování na změnu občas nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí klienty prostřednictvím výtvarného projevu a umí vytáhnout na světlo nevědomé motivy, které často stojí za opakujícími se nezdary. Velkou část svého pracovního času stojí po boku svých klientů a jako parťák s nimi tvoří jejich novou budoucnost. Bc. Kateřina Hefny

průvodce

Náš blog

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Nepropásněte další články EMA Poděbrady

Zanechte nám na sebe kontakt a vždy, když pro vás připravíme něco nového, budete o tom vědět.

dětí

Firem

sezón

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100