na radosti v práci i doma záleží

Malujeme pro duši
Detaily programu

Silový obraz

odpočinkové setkání s meditací
 • domů si odnesete obraz na plátně
 • vypnete mysl a odpočinete si od všedních starostí
 • průvodce pro práci s akrylem
 • jednorázové setkání 4-6 hodin

 

Nastartuj léčivý proces

skupinové sebepoznávací dílny
 • jemná práce s emocemi a účinný způsob, jak přetavit stres na smysluplnou energii
 • odhalíme zablokované pocity, které se v těle hromadí a jsou častou příčinou zdravotních obtíží
 • nastartujeme léčivý proces, který funguje ještě dlouho po setkání
 • jedna dílna = 4 hodiny

Osobní příběh

individuální konzultace
 • cesta k příběhu, který chcete opravdu žít
 • poznáte, jak být svobodnější a dělat vědomá rozhodnutí, která jsou autentická a zároveň laskavá – k sobě i k okolí
 •  dlouhodoná spolupráce s klientem
 •  jedno setkání = 80 min

O čem je Malujeme pro duši

“Spokojený rodič je darem pro dítě, spokojený člen týmu je darem pro firmu a spokojený člověk je darem pro celou společnost.”

Vyzkoušeli jste:

 • knížky osobního rozvoje
 • rady přátel a rodiny
 • seminářovou turistiku …  a nějak to ještě není ono?

Systemické koučování a arteterapie fungují spolehlivě. Potřebujete se jen opravdu rozhodnout, že chcete něco jinak. To není lehké, ale nikdo jiný to udělat nemůže. Ani já ne. Ráda poskytnu svůj čas a dlouholeté zkušenosti s rozvíjením lidského potenciálu a nedovolím, abyste sešli z cesty. 

Vyzkoušejte a namalujte si svůj silový obraz nebo přijďte nastartovat léčivý proces do skupinových dílen. Pokud práce ve skupině není to pravé a přejete si mít více prostoru pro osobní příběh, rezervujte si individuální konzultaci.

Manažeři nebo firemní týmy nejdříve testují, jak Malujeme pro duši funguje a zjištují, jak hluboký zážitek může práce s barvami být. Víte, přece, že lidé z firem neodcházejí kvůli penězům, ale v 80% případů proto, jak se ve firmě cítí? Firmám šiju programy na míru podle jejich potřeb a zadání.

Katka Hefny

 

O lektorovi

Založila EMU a v roli ředitelky inspiruje tým špičkových lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia, které pomáhá zlepšovat úroveň vzdělávání v ČR a nabízí kvalitní seberozvojové programy vedené odborníky a profesionály.  

Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi v českých i mezinárodních firmách a od té doby již 20 let pomáhá nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů, ať už je na cestě životem potká cokoliv.

Smyslem její práce je nacházet způsoby, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost učit se a pracovat.

Metody, jak procházet efektivně změnou si osvojila v roce 2005 v certifikovaném koučovacím výcviku. Ze zkušeností, které má s prací s klienty poznala, že samotné koučování na změnu někdy nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí lidský potenciál prostřednictvím výtvarného projevu a akceleruje tak užitek koučování pro klienta.

Díky arteterapii se jí daří vytáhnout na světlo i nevědomé motivy, které většinou stojí za opakujícími se nezdary. Velkou část svého pracovního času stojí po boku svých klientů a jako parťák s nimi tvoří jejich novou a smysluplnou budoucnost.

V EMĚ je také lektorkou seberozvojových a tvůrčích dílen pro děti a dospělé. Již 6. rokem vede jedinečný kurz Splašené nůžky, který proměňuje obyčejnou krejčovskou dílnu v podpůrnou skupinu, kde dívky ve věku 8 – 15 let nacházejí bezpečný a otevřený prostor pro tvorbu a zároveň sdílení a objevují svoje hranice i sebevědomí.

Kateřina Hefny

ředitelka vzdělávacího studia EMA, andragog, systemický kouč

Náš blog

Kolik let máte zpoždění?

"Tak schválně? Už vás někdy napadlo spočítat, kolik času uplynulo, zatímco jste odsouvali sami sebe nebo svoje sny do pozadí? Například mě ta věta z titulky ještě před pár lety nepřipadala nijak divná (..je to vlastně už asi 20, ale v mým věku už se tomu říká pár )....

Tak vám už to taky skřípe…?

Za poslední rok se kolem mně rozvedlo nebo rozešlo spousta párů. Tolik, že jsem podlehla dojmu, že jsou letos všichni obětí davového šílenství. A možná, že na tom něco bude.  Tenhle článek obsahuje jednoduchý návod, jak se vyhnout nejčastější chybě, kterou lidi...

Zatrpklá nebo život ?

Proč uklízet jen doma? Vyházejte co vám neslouží i ze svý hlavy.   Téměř každá žena má období, obvykle ve středním věku, kdy nastane čas udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ohledně jejího budoucího života. Zda bude zatrpklá, nebo ne.    Často se to děje na...

Život jako chůze po laně

  aneb jak to celý ustát a nepadat na zem     Možná už jste to taky viděli. Myslím provazochodce hodně zblízka. Mě se to stalo nějak takhle:   Plavu si v krásném jezeře mezi skalami, z dálky lesa se ozývají hlasy pěších turistů, všude kolem jen...

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100