Moje služby:

Vztahové poradenství

Vztahy jsou důležitou složkou naší životní radosti.

Učím vztahové dovednosti a způsoby jak podporovat mužsko-ženskou polaritu.

Klienti zažívají více partnerské intimity a vášně, stejně jako důvěry a láskyplné komunikace.

Jsem tu i pro klienty, kteří jsou sami a chtějí navázat nový vztah. 

Koučink pro podnikatele

Jsem tichou společnicí úspěchu podnikatelů ve službách.

Každý kdo vydělal první milion, ví, že euforie je jen dočasná. Klienty učím překonávat strach a kultivovat jejich motivaci jít dál.

S klienty nacházíme i cesty, jak dostat podnikání do rovnováhy s osobním životem.

Arteterapie

Arteterapie pomáhá otevřít dveře k léčení traumatu. 

Na konzultacích s klienty uvolňujeme energii, která bývá uvězněná v jejich těle a učím je jak zmírňovat úzkost a předcházet panickým atakám. 

 Jemná, ale hluboká arteterapie je cestou, jak zahojit bolest a začít se prožívat radostněji.

Reference:

Vztahové poradenství

„Měla jsem pocit, jako by Katka seděla vedle mě a tak trochu mi viděla do hlavy. A to v atmosféře absolutní důvěry, uvolnění a bezpečí.“

Od první chvíle našeho on-line setkání jsem měla pocit, jako by Katka seděla vedle mě a tak trochu mi viděla do hlavy. A to v atmosféře absolutní důvěry, uvolnění a bezpečí. Poněkud nekonkrétně jsem jí popsala své potřeby, co mě trápí a Katka se velmi dobře mířenými otázkami dostala až k jádru pudla. Odloupala ty slupky, které na tom byly nabalené a pomohla mi uvidět, přiznat si a pojmenovat to, co je tím skutečným problémem.

Pomocí intuitivní kresby a jejího následného „rozboru“ mi pomohla změnit úhel pohledu a v celé situaci najít benefity, které mi tahle situace přináší. Mě samotnou by nikdy nenapadlo na věc nahlížet tímto způsobem. Takže pokud vás něco trápí a nedokážete si ani sami pro sebe tento problém přesně pojmenovat, tak konzultaci s Katkou vnímám jako skvělou cestu. Uvolníte se, získáte odstup a nadhled, věci si pojmenujete a následně posunete směrem, který právě vám vyhovuje. Moc děkuji, Katko, jsem přesvědčená, že to nebylo naše poslední setkání!

Petra Kopecká Mottlová, osobní interiérová designerka, https://www.pkmhomedesigner.cz/

Koučink pro podnikatele

„Katka má dar vytáhnout to podstatné, najít i vaše dary.“

Je úplně jedno, zda si vyberete arteterapii, nebo koučování, případně obojí spojíte. Katka má dar vytáhnout to podstatné, najít vaše dary, vysvětlit, proč jsou pro vás důležité.

Pak vám ještě jako bonus ukáže cestu, a protože jste v tu chvíli naprosto neskutečně motivovaní, vyrazíte rovnou a vše jde najednou samo, v lehkosti. Pokud hledáte doprovod na cestu, jste tu správně.

Martina Jungrová, zdravotní kouč, https://martinajungrova.cz/

Arteterapie

„Dotkly jsme se hlubokých témat mého dětství a pootvíraly dveře, které byly dlouho zavřené.“

S Katkou jsem absolvovala sérii konzultací. Dotkly jsme se hlubokých témat mého dětství a pootvíraly dveře, které byly dlouho zavřené. Jeji laskavý přístup, otázky i arteterapie mi umožnily uvědomit si, kde blokuji sebe sama a možnost rozhodnout se mít to jinak. Podařilo se mi nastartovat hlubší lásku, pochopení a respekt sama k sobě a vidět se z méně náročného úhlu pohledu. Cítím se lépe a pokračuji v jemném tempu svého života. Díky Katko!

Mila Aine Hlávková, astroložka, https://www.milahlavkova.cz/

Kateřina Hefny

koučka, arteterapeutka, mentorka

Klienty provázím cestou sebepoznání, které vede k vnitřnímu klidu a radosti. Učím je pečovat o svou duši a udržet si tak duševní pohodu a fyzické zdraví. Mám zkušenosti z firem jako personalista, lovec hlav a manažer vzdělávání. Jsem zakladatelkou EMY a již 8 rok tvořím sebezkušenostní programy na míru pro skupiny a firmy.

Sama se od narození učím žít dobrý život. Od „práce na sobě“ a  jsem se posunula k „radosti ze sebe“. Věřím, že cestou k duševnímu zdraví je dopřát si soucit sám se sebou a naučit se láskyplně komunikovat své potřeby. Zajímají mě lidské osudy a jejich jedinečné cesty k úspěchu a prožívání radosti v životě.

Vzděláním jsem andragog, od roku 2005 jsem certifikovaným systemickým koučem. Profesně jsem vždy pracovala s dospělými i dětmi. Později jsem přidala arteterapii. Tuto jemnou, ale hlubokou techniku používám v konzultacích pro uvolnění energie, která bývá uvězněná v neřešeném traumatu. 

Kontakty:

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail:  info@emapodebrady.cz

Bankovní spojení: 115-2126650227/0100