firemní program

Firemní programy, které pomáhají řešit problémy s důvěrou a vztahy

Víte, že lidé neodchází z firem kvůli penězům, ale z 80% kvůli tomu, jak se tam cítí?

ObjednatCeník

Kdo jsou moji klienti?

  • všichni, kdo potřebují vytvářet prostředí důvěry a zodpovědnosti,
  • manažeři, kteří chtějí zlepšit komunikaci a vztahy v týmu,
  • majitelé lokálních firem, kteří stojí před zásadním rozhodnutím,
  • ředitelé a zakladatelé alternativních škol, kterým dochází energie.

O lektorovi

Založila EMU a inspiruje tým skvělých lektorů k naplňování vize vzdělávacího studia pro lepší budoucnost. V EMĚ je Katka lektorkou zážitkových a výtvarných dílen a tvoří firemní kulturu založenou na důvěře a spolupráci.

Po studiu Andragogiky a personálního managementu na Univerzitě Palackého si uvědomila, že budoucnost nás všech je plná změn a nikdy nekončícího učení. Začala pracovat s lidmi a pomáhá jim nacházet rovnováhu pro větší spokojenost v životě.

Hledá cesty, jak přinášet lepší výsledky s menší vynaloženou energií a tvořit prostředí, kde je radost pracovat a učit se. Baví ji objevovat smysl našich činností a nacházet pole společné práce mezi členy týmu za pomocí nově objevované komunikační techniky – poradních kruhů.

Metody, jak procházet změnou efektivně si osvojila v koučovacím výcviku. Prací s klienty v koučování poznala, že samotné koučování na změnu občas nestačí. Její uměleckou duši oslovila arteterapie, která rozvíjí klienty prostřednictvím výtvarného projevu.

Má zkušenosti z mezinárodních firem i nadnárodních korporací a několik let se věnovala hledání talentů pro firemní klienty. Mezi její současné klienty patří místní podnikatelé a volnonožci, kterým pomáhá s dosahováním jejich pracovních i soukromých cílů.

Kateřina Hefny

andragog, certifikovaný systemický kouč (2005)

Pro objednání termínu mi, prosím, zavolejte. V době konzultací hovory nepřijímám, tak mi můžete napsat email. Ozvu se zpátky. Objednané konzultace, které nezrušíte min. 24 hodin předem účtuji v plné výši podle ceníku zakoupeného balíčku.

723 442 345

katka@emapodebrady.cz

Reference

„Katku znám již 20 let. Za tyto roky prošla jako člověk obrovským posunem. Co si na ní vážím celou dobu je to, jak dokáže jít za svým cílem. A to nejen svým, ale jakýmkoli, se kterým se setká. To je její velká výhoda. Oceňuji na ní i to, jak říká věci „naplno„. Takových lidí já příliš nepotkávám. Jakoby někteří zapomínali, že spolupráce není o tom „vytahat z někoho peníze“. Katka dokáže nastavit zrcadlo. Někdy se můžete leknout, co v něm uvidíte, ale je to vždy v zájmu věci a s cílem podpořit druhého člověka.„

Ing.Magdalena Válková

Learning & Development Manager, ABB

„Nikdy předtím jsem koučování nevyužil, a zjistil jsem, že jsem o hodně přišel. Je to pro mě nově objevená cesta v životě, na které už asi zůstanu… měl jsem problém jednat s lidmi, se kterými jsem se cítil nepřijemně, a to se o dost zlepšilo, uvědomil jsem si, že nemůžu změnit ty lidi, ale můžu změnit svůj postoj k nim a to mi stačilo, abych začal tyhle, u mne vcelku časté situace vnímat jinak. Jsem sebevědomější, lépe připraven řešit problémy v práci i doma. Práce s Katkou mě občas i dost vyčerpala, ale to bylo tím, jak hluboko jsem musel koukat do sebe.“

Mirek

manažer ve výrobní firmě, Kolín

„Kateřinu jsem poznala, když jsem skončila rodičovskou dovolenou a nastoupila jsem do zpět do korporace. Jenž v hlavě a v duši jsem měla zmatek. Zaujala mě skupina pro ženy v EMĚ, které se vrací zpět do práce nebo hledají kam se vlastně vydat. Do Poděbrad jen dojíždím za rodinou a svými aktivitami, ale rozhodla jsem to přesto zkusit. Člověk by namítal, že na malém městě je těžší se na skupině „otevřít“, ale já to tak nevnímala. Katka umí udělat opravdu důvěrnou atmosféru, skupinu vedla ke sdílení a přirozenému projevu s respektem i odlehčeností. Je přímá, dokáže vás vést a položit otázky tak, že si sami na své nejasnosti odpovíte. Bylo pro mě nesmírně přínosné sdílet i své pochyby, které často okolí nevnímá nebo spíš nevěří, že zrovna VÁM by se mohly dít. S koncem roku jsem sama odešla z korporace, s lehkostí a úsměvem…dozrál na to čas. Své aktivity postupně třídím na ty, co mi opravdu dělají radost a i když jsem ještě stále v procesu a učím se se sebou pracovat, velmi mi pomohlo ujasnit si SEBE. Pomohla mi práce s Katkou, která mě nechala se na sebe podívat i jiným pohledem. Děkuji jí za všechen čas, upřímnost a vytrvalost, kterou v sobě má! Její zápal pro věc, pro předávání zkušeností a inspirací je ryzí. V EMĚ jsem našla kus sebe!“

Petra

poznávací skupina „Práce mě baví“

„S Katkou jsem se setkala v období, kdy jsem potřebovala trochu „nakopnout“ svůj projekt, který běžel úspěšně, ale byla jsem už trochu vyhořelá. Dala mi užitečný náhled na to, jaké jsou moje silné stránky i co nedělám efektivně. Katka je velice spolehlivá, což je pro mne klíčové a v dnešní době bohužel docela vzácné. Když se pro něco rozhodne, dává do práce maximum energie i preciznosti a přitom dokáže velmi empaticky vycítit, jaká je její role. Pozná, jaká pozice komu sedí a přirozeně lidi motivuje, aniž by se cítili pod tlakem. V krizové situaci nepanikaří, rychle se zorientuje a dokáže snad ze všeho najít východisko. Nebojí se vystoupit z davu a říct názor, který třeba není populární, ale nikoho demagogicky nepřetlačuje. Je přístupná diskuzi, na věci se umí podívat z různých úhlů a nechybí jí tolik potřebná sebereflexe, smysl pro humor a nadhled. Ke Katce můžete mít přirozeně důvěru, velmi dobře se zorientuje ve Vašem osobním i profesním příběhu.“

Bc. Klára Kolmanová

majitelka Ateliéru KK

Ceník – individuální konzultace

Ceník – Firemní programy na míru, které pomáhají řešit problémy s důvěrou a vztahy

dětí

Firem

sezóna

kurzů

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100