FAQ

Často kladené dotazy

Získejte odpověď na otázky, které zodpovídáme nejčastěji.

Jak se přihlásit na angličtinu v průběhu školního roku?
  • Máte-li zájem přihlásit svoje dítě na angličtinu v průběhu školního roku není to žádný problém.
  • V Rozvrhu zjistíte jestli je v kurzu volno (ukazuje se přesný počet volných míst) a pokud ano, postupujte, viz. Jak se přihlásit na kurz 
  • Rozvrh Vám cenu přepočítá podle toho, odkdy se přihlásíte.
  • V případě potřeby nás kontaktujte a my Vám rádi s přihláškou pomůžeme.
Jak zaplatit naše kurzy?
  • Všechny platby musí mít svůj variabilní symbol (VS), který nám umožní spárovat platby.
  • Získáte ho ve svém uživatelském profilu po přihlášení na svůj účet tak, že kliknete na kurz, který chcete platit a stisknete tlačítko zaplatit. Systém Vám odešle platební údaje s číslem účtu a VS na Váš email.
  • Pokud jste zaplatili zálohu pod jedním VS, na doplatek je potřeba si vygenerovat nový VS.
Co dělat když se nemůžu zúčastnit kurzu?

To nás velmi mrzí! Pokud to opravdu nejde jinak udělat a není možné ani přivést náhradu, přečtěte si, prosím, storno podmínky , které se týkají přímo Vašeho typu kurzu.

Co dělat, když se nemůžu zúčastnit lekce z ročního kurzu?

Přihlašte se do svého uživatelského profilu v Rozvrhu a najděte příslušný den a hodinu, ze které se chcete odhlásit. Tlačítkem “odpadkového koše” se z lekce vymažete – omluvíte a systém Vám automaticky připíše náhradu, kterou můžete využít v jakémkoliv jiném ročním kurzu, který EMA pořádá.

Jaký je rozdíl mezi náhradou a náhradníkem ?
  • Náhrada je lekce, která vznikla řádným omluvením a čeká až si ji vyberete. Nepřicházíte tak o své peníze v případě nemoci atd. Náhrady je možné si vybrat v jakémkoliv ročním kurzu, který EMA pořádá a platí pouze pro svého nositele nebo mezi sourozenci. Pro uplatnění náhrady zvolte kurz, ve kterém ji chcete použít a zadejte uplatnit náhradu. Pozor – pro uplatnění náhrady musí být v kurzu volná kapacita, tzn. v kurzu je volné místo. Náhrada má omezenou platnost, většinou jen do konce daného školního roku.

 

  • Náhradník – je místo, které Vám systém nabídne pokud je už plno a naplněná min. kapacita kurzu. Uvolní se pouze v případě, že se z kurzu někdo odhlásí. Rozvrh Vás vede jako náhradníka a posílá informační emaily a sms, když se situace změní.

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100