výtvarný kurz v angličtině

Art & English

Celoroční kurzy pro děti od 6 – 12 let

Přihlásit se

Na výtvarku nebo na angličtinu? 

Už si nemusíte vybírat! Je tady výtvarný kurz v angličtině. S námi přestane být angličtina cizí jazyk.

 

Děláme angličtinu přirozenou součástí života dětí.

Pravidelné lekce podle rozvrhu.

Co se děje na kurzu Art & English:

  • 60 minutové lekce pro děti od 6 do 12 let.
  • Vyzkouší si různé výtvarné techniky.
  • Slovíčka, která potřebují k tématu se učí naprosto přirozeně.
  • Na vlastní kůži zažívají, jaké to je, spoléhat se sám na sebe, když mluví
    anglicky s lektorem.
  • Děti si zvyšují sebevědomí a nebojí se angličtinu používat.
  • Dětské výtvory u nás nepodléhají žádnému hodnocení.
  • Každý pracuje na úrovni svých schopností a talentu.
  • Lekce mají pevnou strukturu

O lektorovi

Jordanna věří, že kreativita má zásadní vliv na vývoj dítěte. Podporuje děti ve vyjadřování sebe sama prostřednictvím umění a učí je překonat strach z objevování nového. To jim v budoucnu bude velice užitečné. V jejích lekcích je umění hlavně zábava!

Jordanna Rosenbrock

výtvarnice a lektorka Arts & English, rodilá mluvčí z Austrálie

Důležité upozornění:

Jordanna jezdí každou zimu do rodné Austrálie, navštívit svoji rodinu. V době její nepřítomnosti budou lekce nahrazeny jiným lektorem, který nemusí být rodilý mluvčí. Počítáme s tím už v ceně kurzu tak, že jako kompenzaci neúčtujeme celý rok výtvarný materiál. V tomto období je také v plánu méně lekcí, to proto, aby lekcí, které nahrazujeme jiným lektorem bylo co nejméně. Nemá to však vliv na celkový počet lekcí, těch je 35, jako v ostatních kurzech. Počet nahrazovaných lekcí vychází průměrně na 5-7 lekcí, podle konkrétního kalendářního roku. Tato skutečnost nemá vliv ani na kvalitu výuky – pečlivě vybíráme, aby náhradní lektor splňoval obě podmínky – výtvarné zkušenosti i angličtinu. Náhradní lektor je také vždy zaškolen do našeho způsobu učení a děti se s ním seznámí v průběhu školícího procesu. Děkujeme za pochopení. 

 

S námi přestane být angličtina cizím jazykem.

h

Jak probíhá hodnocení?

Známek se u nás nedočkáte. Nesoutěžíme o to, kdo bude mít lepší známky a naše kurzy nemají za cíl ani zlepšit známky ve škole. Víme, že to může být zpočátku nezvyklé a můžete mít pocit, že najednou nemáte přehled o tom, jaké pokroky děti dělají. Rozumíme tomu a na rovinu říkáme, že děti porovnáváme jen s tím, jaké byly jejich dovednosti na začátku roku a jaké jsou na jeho konci. Tak “měříme” posun každého dítěte. Na druhou stranu EMA je místem, kde jsou rodiče slyšet. Kdykoli nás můžete kontaktovat nebo se zeptat přímo lektora na to, jaký pokrok Vaše dítě dělá a jak se mu v lekcích daří. A na to samé se ptejte i svých dětí 🙂

Nadstandardní podmínky EMA

Možná byste měli nejdříve vědět, že naše kurzy nejsou dotované. Přejeme si, abyste brali kurzovné jako investici do budoucnosti svých dětí. A k tomu jsme Vám připravili i nadstandardní podmínky. Všechny lekce angličtiny se dají omluvit a můžete si je nahradit v jiném termínu v jakémkoliv kurzu angličtiny. Od září až do června. Žádné limity a omezení. Nepřijdete tak o žádnou lekci, kterou si předem omluvíte. Všechno si navíc vyřídíte sami v našem online rozvrhu, doslova na pár kliků v telefonu.

Hravé prostředí

Přejete si dělat práci, která Vás baví? My si přejeme, aby se děti bavily v angličtině. Vytváříme prostředí, které podporuje děti v jejich přirozených zájmech a můžou se tak angličtinu “učit” jako součást činnosti nebo projektu, který je zajímá. Podporujeme děti v jejich zájmech, i kdyby to byly PC hry nebo Youtubeři… To jsou témata, kterými děti dnes žijí a přestávají u nich vnímat, že se učí angličtinu – naopak chtějí vyniknout právě v tom svém “oboru”. Stejně jako Vy 🙂

Podpora spolupráce

Jak jsme řekli – EMA je místem, kde jsou rodiče i děti slyšet. Spolu s lektorem tvoří hlavní trojúhelník úspěchu celého vzdělávání. Říkejte nám, co si myslíte, co se Vám líbí a nelíbí. Ptejte se dětí, jak se jim dnes v lekci dařilo a dávejte nám zpětnou vazbu. Nejsme zkostnatělý školský systém. Jsme v tom s Vámi na jedné lodi a pružně řešíme všechno, co se děje a zlepšujeme za pochodu, co se dá. Tvořte s námi prostředí spolupráce a buďte dětem příkladem v tom, jak se spolupráce dělá – komunikací a zase jen komunikací… děkujeme za to !

Galerie

Reference

“V EMĚ je dobře dětem i dospělákům:) Chodíme na kreativní angličtinu s Jordannou a dcerku to moc baví. EMA má koncept i pohodovou atmosféru, děkujeme a těšíme se na další společné k-roky”
Ra-duše Kudrnová

“Na výtvarné kroužky s angličtinou pod vedením paní Jordanny nedáme dopustit. Jsou skvělé a příští rok bychom rádi pokračovali”

Jolana Sekyka

“Angličtina s úžasnou rodilou mluvčí Jordannou a krásné obrázky a výrobky k tomu! Jsme moc spokojení”

Jana Knížková

Náš blog

10 důvodů PROČ rozvíjet tvořivost

Pravidla lineárního úspěchu se již pár let hroutí. Proč je toto téma důležité pro současné rodiče se dozvíte v následujícím článku. A taky deset dobrých důvodů, proč vzít tvořivost na milost a udělat jí v životě důstojné místo. O jakých zhroucených pravidlech to...

dětí

Firem

sezóna

dospělých

Napište nám

Adresa:
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01 Poděbrady

Telefon: 723 442 345

E-mail: info@emapodebrady.cz

Číslo účtu: 115-2126650227/0100